Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm

Kentsel dönüşüm global dünya düzenin birincil ihtiyaçları haline gelmiştir. Bilindiği üzere yüz yıllar boyunca insanlar yaşam ihtiyacı için barınma alanlarına gereksinim duyarlar. Gereksinim sonucunda binalar yapılarak yaşam alanları ortaya çıkar. Ayrıca ticaret ve gelir elde etmek için de çeşitli yapı merkezleri dikilmektedir. Fakat bu oluşumlar plansız ve programsız şekilde yapılması nedeniyle çarpık kentleşme karşımıza çıkar. Çarpık kentleşme bilindiği üzere düzensiz şekilde kentleşme olayıdır. Dengesiz ve düzensiz yapılar sonucunda bazı sorunlar meydana gelir. Nana İnşaat sayesinde kentsel dönüşüm desteği alabilirsiniz. Ev, bina, yapı ve çeşitli meskenlerinizin kentsel dönüşümü firmamız tarafından güvenli şekilde yapılmaktadır.

Çarpık kentleşme binlerce soruna ön ayak olmaktadır. Çevrenin kirli ve düzensiz görünmesine sebebiyet vermektedir. Ayrıca ulaşım içerisinde çeşitli sıkıntılar meydana getirir. Trafik sorunları, yolların bağlantılarında düzensizlikler gibi problemler fazla miktarda görülür. Hizmet aksamasına ve yapı fiyatlarında dengesizliklere neden olur. Aynı muhitte x fiyata sahip daire bulunurken yine aynı bölgede 10 katı fiyatlar görülebilir. Dengesiz ev dağılımı yeni ve eski yapı farklılıkları toplumda alım gücünü de olumsuz etkiler. Yeni olan her oluşum daima daha temiz ve güzel görünmektedir. Her birey yeni ve düzgün alanlarda yaşamak isterler. Nana İnşaat sayesinde bu istekleriniz pratik ve kolay şekilde hayata geçecektir.

Kentsel dönüşüm yaptırmanın belli kaideleri ve kuralları bulunur. Daireniz veya binanız kentsel dönüşüme verildiğinde karşılığında yeni yapılacak inşaat veya yapı üzerinden belirli bir hakka sahip olursunuz. Bina sahibi olan kişiler yapının konumuna, lokasyon durumuna, değerine, büyüklüğüne göre karşılığında yeni inşaat sonrasında daire hakkına erişir. Bazı durumlarda bir daire olurken bazı durumlarda 2, 3, 4 gibi rakamlar olabilmektedir. Nana İnşaat üzerinden kentsel dönüşüm projesine dahil olan bireyler ederini layıkıyla alır. Hakkınız ve ederiniz eksiksiz şekilde mülk sahiplerine verilir. Bonkör ve kaliteli mantalite ile yaklaşan firmamız sizlerin isteklerinize olumlu şekilde karşılık verecektir. Firmamız ile iletişime geçerek fikirlerinizi ve isteklerinizi beyan etmeniz mümkündür. Karşılıklı fizibilite çalışması yapılarak kentsel dönüşüm süreci verimli şekilde tamamlanır.